Canavar
Witaj! Trafiłeś do Green Forest, gry pbf o tematyce wilczej. Zaloguj się, lub zarejestruj, by od tej chwili zacząć swoją przygodę z wilkami! Smile
Canavar
Witaj! Trafiłeś do Green Forest, gry pbf o tematyce wilczej. Zaloguj się, lub zarejestruj, by od tej chwili zacząć swoją przygodę z wilkami! Smile
Canavar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


City of wolves. With u, with us...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Porwania

Go down 
AutorWiadomość
Cheryl
Howling
Howling
Cheryl


Liczba postów : 112
Join date : 05/12/2015

Porwania       Empty
PisanieTemat: Porwania    Porwania       EmptyPią Gru 25, 2015 11:40 pm

Polega jak sama nazwa wskazuje, na porwaniu jakiegoś innego wilka.
Nie porywamy nowych wilków, jeśli miną trzy dni od zaakceptowania ich KP, można już brać się do dzieła. Szczeniaki można po prostu uprowadzać, zachęcając je do pójścia za sobą.
Porywać można tylko tych, którzy napisali post max 30 min wcześniej. Jeśli jednak po zarzuceniu lin łapany nie odpisze przez 20 min., może być zabrany do (jakiegokolwiek) miejsca w Lochach i podziemiach. Gdzie idą zależy już od porywacza. Nie jest powiedziane, że uda się kogoś porwać, tak samo, że uda Ci się wydostać z lin.

Porwania przebiegają zgodnie z tym opisem:
~ Oczywiście trzeba się spotkać
~ Porywacz zarzuca liny
~ Ofiara ostatecznie uwalnia się/pozostaje w linach
~ Napastnik zabiera ofiarę do lochów i tam torturuje/odchodzi z niczym
~ Złapany idzie bez oporu z porywaczem/uwolniony odchodzi
~ I w podziemiach czynią się rzeczy o jakich zadecyduje porywacz.

Udane porwanie zależy w części na punktach ataku, jak i w większości na sprycie i logicznym myśleniu. Może być i tak, że wilk z np. 32 punktami ataku, zostanie porwany przez wilka z np. 16 pkt/a.
Każde nie uwaga porywacza i błąd w opisie (tak samo nie może być później edytowany ten post) może być wykorzystany przez ofiarę jako szansa ucieczki.
Przy porywaniu, używamy tylko lin.

Porywacz:
~ Robi co chce ze złapanym. Jest on jego zabawką.
~ Nikt nie może zrobić czegokolwiek z ofiarą bez jego zgody (porywacza)
~ Np. torturuje ofiarę, bez jej zgody, jeśli da radę. (I patrz na pierwsze)
~ Pilnuje klucza, każde nie dociągnięcia są jego błędem, nie może tego naprawić.

Ofiara:
~ Może stawiać opór, nie jest powiedziane, że wydostanie się lub obroni
~ Jest poddana na wszelkie czynności porywacza (czyt. też powyżej)
~ Po czterech dniach w lochach, może sama wydostać się z nich, po przez wyważenie drzwi (same są naprawiane)

Podstawowe narzędzia tortur i ich wytłumaczenia:
Kaganiec - uniemożliwia gryzienie, lecz da się w nim mówić.
Liny i pętle - uniemożliwiają ruch. Założone na łapy nie pozwalają na drapanie/rzucanie się/ruchy z użyciem łap, jak i szybkie bieganie/chodzenie. Liny zarzucone na szyję, ciągną za sobą złapanego + ewentualne otarcia.
Łańcuchy i kajdany - to samo co liny, tylko jest + dodatkowe obciążenie, + ew. rany.
~I różne inne, jakie sobie kto wymyśli. (lecz w granicach rozsądku)

Nie jest powiedziane, że na pewno uda się założyć porywanemu jakiekolwiek rzeczy utrudniające jego ruch. Może on się oprzeć porywaczowi tak, że nie będzie dał rady ich założyć.
Także można pisać np.  ,, podcięła/am mu nogą łapy, jeśli jednak jej/mi się to nie udało, ugryzła/m go w szyję",
lub też  ,, wszedłem do więźnia i zamknąłem klatkę chowając klucz (<- to ważne). Założyłem jej pętle na nogi, jeśli jednak mi się to nie udało, musiałem to powtórzyć, lecz tym razem przygniatając ją do ziemi swoim ciężarem ". Każde chwyty słowami i fizyczne ciosy dozwolone.

Nagrody za porwania:

Udane porwanie = porywacz - 1 L. + 2 pkt./a, porywany - 0

Udane uwolnienie się przy porywaniu = porywacz - 0, porywany - 1 L. + 2 pkt./a

Nie udany cel porwania i wyjście z lochu (ofiary) po jakimś czasie = porywacz - 0, porywany - 0

Upewniaj się, czy to dobry wybór by porywać upatrzonego wilka, by jeśli Ci się nie uda, to on zdobędzie nagrodę.

W tym też wątku po uzupełnieniu przekopiowanego i uzupełnionego kodu, będą oceniane porwania.
Kod:
[b]Link:[/b]
[b]Cel porwania, dodatkowe informacje od usera:[/b]
Wiadomo, jeśli nie ma dodatkowych informacji, to ich nie piszemy.
Powrót do góry Go down
https://canavar.forumpolish.com
 
Porwania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Canavar :: Początki :: Zbiór Wiedzy :: Kodeks Wilków i Pomoc-
Skocz do: