Canavar
Witaj! Trafiłeś do Green Forest, gry pbf o tematyce wilczej. Zaloguj się, lub zarejestruj, by od tej chwili zacząć swoją przygodę z wilkami! Smile
Canavar
Witaj! Trafiłeś do Green Forest, gry pbf o tematyce wilczej. Zaloguj się, lub zarejestruj, by od tej chwili zacząć swoją przygodę z wilkami! Smile
Canavar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


City of wolves. With u, with us...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ujście rzeki

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Cheryl
Howling
Howling
Cheryl


Liczba postów : 112
Join date : 05/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyCzw Gru 10, 2015 10:02 pm

W tym miejscu chodzi rzeka do morza. Nazywa się ona Cerites. Można tu odpocząć od codziennego haosu. Przychodzą tu też różne zwierzęta, by zaspokajać pragnienie. Przy ujściu można się wykąpać. Woda zdatna do picia (rzeka), niezdatne zaś morze. Jest tu trawa, miękka i mocno zielona. Ciche, spokojne miejsce. Słychać rzekę, która szumi uchodząc do morza, ponieważ jest tu nie wielki schodek. Ciepły wiatr wieje, ogrzewając gości. Nie brak tu też drzew, które ciągną się brzegami rzeki.
Powrót do góry Go down
https://canavar.forumpolish.com
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySro Gru 23, 2015 7:06 pm

Astra zmęczona całodzienną wędrówką postanowiła zrobić mały postój po czym ruszyć dalej.Podeszła do rzeki i zaczęła spokojnie pić rozmyślając o najbardziej męczącej ją sprawie.Kiedy kogo kolwiek spotkam? Od tak dawna nikogo nie widziałam ... może już nie ma innych wilków?Czy ja jestem ostatnia?Z zamyślenia wyrwał ją tajemniczy dźwięk.Szelest od paru kroków zbliżających się w jej stronę. Momentalnie się odwróciła ale nic nie widziała. Tylko bujną , zieloną trawę. Astra zaniepokojona siadła pod drzewem i starała się czuwać. Jednak po godzinie położyła się na trawie jeszcze przez chwile nie zasypiała żeby dostrzec tajemnicze coś ,ale nic nie dostrzegła i poszła spać.Jednak po paru chwilach jej ciało wyczuło dziwną obecność kogoś kogo w ogóle nie znała.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyPią Gru 25, 2015 8:08 pm

Kazoo wyjątkowo ocknął się w środku dnia i niespokojnie poruszył uszami. Odnosił niejasne wrażenie, że zaraz ma się coś wydarzyć, coś co może odmienić jego życie, a właściwie to całej watahy. Mimo tego, że jeszcze chwilę temu spał głęboko, był kompletnie rozbudzony. Co było powodem jego niepokoju dowiedział się dopiero kilka chwil później. Powoli wygrzebał się z głębokiej trawy, w której postanowił sobie uciąć popołudniową drzemkę, a tak właściwie odespać kolejną nieprzespaną nockę, by dojrzeć leżącą postać. Była ona ukryta między drzewami, dlatego też mógł mieć spory problem z dostrzeżeniem jej wcześniej. Spała, tak samo jak on chwilę wcześniej. Zaniepokojony kolejnym obcym wilkiem na terenach, powoli zaczął podchodzić bliżej, lecz ta tak samo gwałtownie ocknęła się z najwyraźniej wyjątkowo płytkiego snu i popatrzyła na niego wyjątkowo rozbudzonym wzrokiem. Wyglądała na bystrego wilka.
- Kim jesteś? - zapytał, po czym po chwili uświadomił sobie, że po raz kolejny trafia na nowego wilka, jeszcze przed Cheryl, która powinna mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą absolutną. Czyżbym był lepiej zorientowany w okolicy? A może po prostu jestem obieżyświatem i wyjątkowym szczęściarzem, który zawsze ląduje we właściwym miejscu o właściwej porze? I czy to w ogóle można nazwać szczęściem? - myślał.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Gru 26, 2015 11:34 am

-Kim jesteś?-zapytał czarny jak smoła wilk.Astra posłała mu ostrzegawcze spojrzenie. -Jestem ... jestem ...-wahała się nad odpowiedzią.Kto to jest? W końcu znalazłam innego wilka? Powiedzieć mu?-zastanawiała się. Po dłuższej chwili odpowiedziała -Jestem Astra.A ty?-w jej głosie można było usłyszeć nutę zainteresowania.Oby był miły ... nie chcę walczyć z wilkiem! Co teraz?!-rozmyślała gorączkowo , ale po sobie nie dawała poznać że jest na skraju paniki.Dobrze spokój on jest niegroźny-podniosła się na duchu ,a panika znikła.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Gru 27, 2015 12:23 pm

- Jestem... jestem... - jąkała się wadera. Kazoo przyglądał jej się wyczekująco, gdyż wiedział, że wadera, która natknęła się na wilka, którego widzi pierwszy raz na oczy mogła się czuć nieco niekomfortowo. Po chwili jednak zdecydowała się dokończyć swoją wypowiedź:
- Jestem Astra. A ty?
Basior usłyszał, a właściwie bardziej zobaczył, że w jej oczach czaiła się nieskrywana ufność i zainteresowanie jego osobą.
- Nazywam się Kazoo i zamieszkuję tereny Green Forest - odpadł dumnie unosząc podbródek. Nie chciał wychodzić na chwalipiętę, ale wiedział, że musiał jakoś po sobie poznać, że jednak wadera powinna była kontynuować ten temat, by w końcu mógł dojść do tego, czy warto ją zaprowadzić do Cheryl, czy może już u niej była. Nie chciał się powtarzać, a kolejny problem podobny do ostatniego, jaki miał przy spotkaniu z Ignis, nie zniknął. Wciąż czuł się nieco zakłopotany, rozmawiając na osobności z waderą (która jak się okazało, nazywała się Astra) prowadząc temat w ciemno. Nie miał zielonego pojęcia, jak to wszystko potoczy się dalej i to właśnie brak przewidywalności nieco go trwożył w kontaktach z obcymi. Jednak jeśli kogoś się nie pozna, to już na zawsze pozostanie dla niego tylko nic nie znaczącą postacią z opowieści rówieśników.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyPon Gru 28, 2015 10:16 pm

-Nazywam się Kazoo i zamieszkuję tereny Green Forest
-Green Forest?Gdzie to jest?-zapytała podejrzliwie.Gdzie ja jestem!?To się robi dziwne!Astra niespokojnie poruszyła uszami i podniosła ogon ,wzięła głęboki wdech przetrzymała go chwilę po czym wypuściła. Była strasznie zestresowana ,chciała poznać Kazoo , ale zarazem coś ją przed tym powstrzymywało. Przez jej ciało przeszedł nieprzyjemny dreszcz , po czym całe jej ciało wypełniło coś dziwnego i nie chciała z siebie wydusić już ani słowa więcej.Myślałam , że poznawanie nowych osób będzie tak łatwe jak kiedyś , ale jest zupełnie na odwrót.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Sty 02, 2016 5:59 pm

- Green Forest? Gdzie to jest? - zapytała ku zaskoczeniu basiora Astra.
- Właśnie się tam znajdujemy - odpowiedział niemalże od razu. Nie zabrakło mu jednak chwili namysłu. Wiedział, że wadera jest tak samo niepewna wobec drążenia dialogu, jak on sam. Nie wyglądała na pewną siebie, dlatego też nic nie odpowiedziała. Może to był dobry moment? Aby coś jeszcze powiedzieć tak, żeby poczuła się nieco swobodniej? - zastanawiał się, lecz po chwili zorientował się, że nie ma pojęcia, co to mogłoby być. Stali więc tak milcząc. Niezręczna cisza aż biła po uszach, ale bezradny Kazoo nie mógł niczego sensownego wymyślić, co by nie zabrzmiało co najmniej dziwnie.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 7:01 pm

-Właśnie się tam znajdujemy
-Aha ... a jest tu ktoś jeszcze? Z chęcią wszystkich poznam ...-zaproponowała. O rany co ja robię!?Chociaż naprawdę chciała bym się tego dowiedzieć. Proszę zgódź się! Jak zwykle mówiła do siebie.Nagle do jej głowy wpadło dość nietypowe pytanie. -Kazoo? Szczerze mówiąc nie chce mi się tu stać ... możemy z tąd iść? Gdziekolwiek.-prosiła. Wiem , że to bardzo niespodziewane , ale o wiele wolę sobie pochodzić niż tak stać w tej ogłuszającej ciszy. Trudno , nawet gdy coś się stanie przecież zawsze może być gorzej ... żyje się raz.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 7:15 pm

- Aha... a jest tu ktoś jeszcze? Z chęcią wszystkich poznam... - zaproponowała po chwili. Kazoo podniósł na nią wzrok, na co ta dodała jeszcze:
- Kazoo? Szczerze mówiąc nie chce mi się tu stać... możemy stąd iść? Gdziekolwiek.
Basior uznał to za dobry pomysł, gdyż popierał jej zdanie. Mimo, że nie był wiercipiętą, to i tak było to lepsze niż bezczynne stanie w miejscu.
- Zgoda. Proponuję wycieczkę na Zachód. Może po drodze trafimy na tutejszego Howlinga, Cheryl, bo niestety nie mam pojęcia, gdzie mogłaby obecnie przebywać. Co ty na to? - zapytał, patrząc na nową koleżankę wyczekująco. Miał cichą nadzieję, że w którymś momencie nie palnie lub zrobi czegoś nieprzemyślanego, przez co wyjdzie na głupca. Cały czas zachowywał całkowitą ostrożność, uważnie dobierając słowa.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 8:00 pm

-Zgoda. Proponuję wycieczkę na Zachód. Może po drodze trafimy na tutejszego Howlinga, Cheryl, bo niestety nie mam pojęcia, gdzie mogłaby obecnie przebywać. Co ty na to?
Astra od razu uznała ten pomysł za trafny. Ale będzie super , wreszcie z kimś sobie pochodzę , pozwiedzam , pooglądam. Tak dawno tego nie robiłam. -Hym ... Jasne! Z chęcią!-odpowiedziała z entuzjazmem. Chciała bym , żebyśmy przechodzili koło wodospadu ... fajnie by było ... ale za żadne skarby nie pójdę z nim na polowanie ... poluję sama. W tej chwili jej humor zmienił się na bardziej ponury , ale nadal była dość wesoła , żeby cieszyć się z tej propozycji.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 8:11 pm

- Hym... Jasne! Z chęcią! - wykrzyknęła radośnie Astra. Kazoo na ten przejaw entuzjazmu, którego on właściwie wcale nie wyrażał, lekko się uśmiechnął.
- W takim razie chodź... - powiedział, odwracając się na pięcie i powoli krocząc w stronę, gdzie zachodziło słońce. Wadera podążyła w ślad za nim. - Nie gwarantuję, że dojdziemy tam szybko. Może nam to zająć nawet do kilku godzin.
Astra nie odpowiedziała, wciąż wesoło dreptając tuż obok niego. Nie przejęła się tym zbytnio - przemknęło mu przez myśl - Ciekawe, czy kiedykolwiek, cokolwiek lub ktokolwiek zepsuł jej humor.
- Co oznacza, że będziesz musiała znosić mnie przez cały ten czas. Jesteś tego absolutnie pewna? - zapytał, patrząc na nią swoimi spokojnymi, karmelowymi oczami. Wadera się zamyśliła, lecz jemu przyszło na myśl kolejne pytanie. Z reguły nie był zbyt dociekliwym wilkiem, lecz bez odpowiedzi na to, nie mogli dalej iść przed siebie. Wiedział, że Zachód dzieli się na dwie, zupełnie różne części, więc bez tej informacji mogli trafić w miejsce, w którym jego towarzyszka niemiło spędziła czas.
- Kolejną rzeczą, którą musisz mi powiedzieć to to, czy wolisz wybrać się w cieplejsze, czy może zimniejsze miejsce. To wiele zależy, w którą stronę skręcimy.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 8:50 pm

- W takim razie chodź...
-Nie gwarantuję, że dojdziemy tam szybko. Może nam to zająć nawet do kilku godzin.-powiedział -Co oznacza, że będziesz musiała znosić mnie przez cały ten czas. Jesteś tego absolutnie pewna?-zapytał. Astra właśnie chciała odpowiedzieć na pytanie , gdy Kazoo zadał następne. -Kolejną rzeczą, którą musisz mi powiedzieć to to, czy wolisz wybrać się w cieplejsze, czy może zimniejsze miejsce. To wiele zależy, w którą stronę skręcimy.
-Wolała bym raczej pójść w zimniejsze regiony.-odpowiedziała tym razem nie pokazując żadnych emocji.Mam nadzieje , że mówiąc "znosić" mnie ma na myśli jego obecność czy coś w tym stylu ... a nie coś innego. Z tego wszystkiego zachichotała cicho pod nosem. - A tak ogólnie to co będziemy omijać tak mniej więcej?-zapytała. Miała wielką nadzieje , że obejrzy dużo różnych rzeczy które zachwycą ją i pozbawią tchu.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 03, 2016 9:00 pm

- Wolałabym raczej pójść w zimniejsze regiony. - zarządziła, zakładając pokerową maskę. "A jednak... nie jest szczęśliwa przez cały czas. Czyżbym zgasił jej entuzjazm?" - zastanawiał się Kazoo.
- A tak ogólnie to co będziemy omijać, tak mniej-więcej?
- O ile pamięć mnie nie myli, co się w tym wieku zdarza, przejdziemy obok Zamku Máu, przez Centrum, później prosto na Zachód, na Zimne Tereny. Gdzie konkretniej pójdziemy, zadecydujesz ty, bo to jest mi całkowicie obojętne.
Wadera skinęła głową. Szli tak w ciszy wzdłuż rzeki przez dobre kilka minut, obserwując spokojnie przepływającą wodę.
- Jeśli chcesz, mogę ci służyć za prywatnego przewodnika... - powiedział.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySro Sty 06, 2016 12:59 pm

-Jeśli chcesz, mogę ci służyć za prywatnego przewodnika...
-Jasne to świetny pomysł-odpowiedziała uśmiechając się lekko. Nie była już tak skrępowana jak przedtem i odważyła się na następne pytanie. -A co ile będziemy robić przerwy?
Astra była w dobrej kondycji , ale właśnie podczas jej przerwy poznała Kazoo i nie zdążyła odpocząć. Była zmęczona , ale nie dawała po sobie tego poznać. z chęcią by się położyła i zasnęła , ale nie chciała być męcząca i poszła dalej bez słowa.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySro Sty 06, 2016 2:14 pm

- Jasne, to świetny pomysł - odpowiedziała pogodnie - A co ile będziemy robić przerwy?
Kazoo się na chwilę zamyślił, nie przerywając wędrówki. Sam o tym nie pomyślał. Nie był zbyt silny, ale za to wytrzymałości mógł mu pozazdrościć niejeden wilk - potrafił bez przerwy chodzić przez kilka dobrych dni. Gdy już odczuwał zmęczenie, to zwykle z powodu senności lub zbyt dużego wysiłku, przykładowo z powodu jakiegoś starcia z innym, dość silnym przedstawicielem gatunku.
- Kiedy tylko będziesz chciała. Oczywiście nie mam tu na myśli kilkugodzinnych przerw co kilka minut, bo to by się mijało z celem. Wówczas nawet za tydzień nie dotarlibyśmy na miejsce - odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 10, 2016 9:57 pm

- Kiedy tylko będziesz chciała. Oczywiście nie mam tu na myśli kilkugodzinnych przerw co kilka minut, bo to by się mijało z celem. Wówczas nawet za tydzień nie dotarlibyśmy na miejsce
-No jasne że nie takie długie i nie tak często- odpowiedziała prawie się śmiejąc. Kazoo jednak ma poczucie humoru ... może zrobił to niechcący ale mi wystarczyło żeby prawie wybuchnąć śmiechem. Zawsze Astra myślała że nie ma zbytniego poczucia humoru i mało rzeczy będzie ją śmieszyło ale po tym spotkaniu szczerze zaczęła w to wątpić.
Po paru kolejnych minutach Astra dostała mdłości , ale nadal olewała swoje objawy i szła dalej. Lecz po dłuższej chwili mdłości zaczęły narastać , a do tego doszły jeszcze ból i zawroty głowy. O rany ale źle się czuje to ze zmęczenia czy z czego ? Astra wiedziała , że dalsze ukrywanie swoich dolegliwości nie będzie miało sensu i tylko pogorszy sprawę , choć nie chciała też wyjść przed nim za przewrażliwioną księżniczkę którą wszystko wiecznie boli , bo było zupełnie inaczej i wiedziała , że Kazoo też zrozumie że o wiele odpowiedzialnej postąpiła mówiąc mu niż narażać się na bez potrzebne problemy. - Kazoo ... czekaj jakoś mi ... - nie dokończyła i upadła bezwładnie na ziemię.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyPon Sty 11, 2016 3:00 pm

- No jasne, że nie takie długie i nie tak często - powiedziała wadera, ledwo hamując salwę śmiechu. Kazoo również delikatnie się uśmiechnął. Pewnie stawiał łapy, krocząc przed siebie przekonany, że spacer będzie jednym z tych przyjemniejszych. Mijały kolejne minuty, a oni szli tak milcząc. Kiedy jednak Kazoo chciał coś powiedzieć, Astra wyprzedziła go, wtrącając drżącym głosem:
- Kazoo... czekaj, jakoś mi...
Basior odwrócił w jej kierunku głowę, by ku swojemu zaskoczeniu i przerażeniu za razem, dostrzec, że samica leżała nieprzytomna na trawie.
- Astra! - wykrzyknął, sam nie wiedząc dokładnie dlaczego. Podszedł do niej i zaczął dmuchać powietrzem z nozdrzy prosto w pysk, nerwowo badając wzrokiem, co mogło być powodem jej omdlenia. Szybko dostrzegł, że miała wyjątkowo wysuszone usta. "To musi być odwodnienie" - pomyślał. Wiedział, że to może być nawet śmiertelne, lecz wadera wciąż oddychała. To był dla niego znak, że powinna się za góra trzy minuty rozbudzić... jeśli nie, mogło to znaczyć dla niej tyle, co śpiączka. Z niej większość wilków nigdy się nie budziło. I to było dla niego najgorsze. Usiadł tuż obok, kładąc płasko ogon na ziemi. Nie mógł nic zrobić, póki się nie obudzi. Musiał czekać. I to czekanie właśnie było najgorsze.
Zwrócił swój wzrok na wciąż spokojnie płynącą rzekę. Musiał nakłonić Astrę do wypicia choć odrobiny wody, w przeciwnym przypadku mogła go opuścić już po tak krótkiej znajomości. A tego nie chciał. Całym sercem nie chciał.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySro Sty 13, 2016 5:32 pm

Astra obudziła się po paru minutach zdezorientowana. Serce biło jej coraz szybciej. Jednak uspokoiła się gdy zobaczyła Kozoo , który siedział obok niej. Nie udało jej się nic wyczytać z wyrazu jego twarzy , więc spróbowała go zagadać. -Hej?-zapytała , ale w tej samej chwili stwierdziła , że to co powiedziała było głupie i pozbawione sensu choć z jednej strony też dała znak że żyje. Poruszyła ogonem , podniosła uszy i nasłuchiwała odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyCzw Sty 14, 2016 2:56 pm

Siedział tak w bezruchu, bacznie obserwując jej nieruchome ciało. Mijały minuty, a ona nie dawała wyraźnych znaków przytomności. Aby się czymś zająć, niecierpliwie patrzył między drzewa, jakby obawiał się, że zaraz ktoś lub coś stamtąd wygalopuje wprost na nich. Nie mógł się pozbyć dyskomfortu spowodowanego nieustającą myślą o możliwym niebezpieczeństwie, za równo związanej z tym, że wadera się nie obudzi, jak i przybyciem kolejnego obcego, który zacznie go bez wyraźnego powodu atakować. Sam nie bardzo wiedział, skąd pojawiło się u niego takie wrażenie.
Kazoo już powoli zaczął tracić nadzieję, kiedy Astra niespodziewanie dała znak życia mówiąc jedno, mało istotne słowo. Zwrócił na nią swój wzrok i obserwował, jak delikatnie poruszyła ogonem i postawiła uszy, oczekując odpowiedzi. Basior tym razem był absolutnie pewien, co ma jej przekazać, bez zbędnego owijania w bawełnę.
- Masz iść się napić - mówiąc to, aby podkreślić wagę swych, wyjątkowo poważnie wypowiedzianych słów, zwrócił pysk ku rzece.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyPią Sty 15, 2016 3:40 pm

-Masz iść się napić
Astra bezzwłocznie poszła w stronę rzeki słysząc w głosie Kazoo powagę i rozkaz. Zaczęła powoli pić i przy okazji zatopiła się w swoich myślach. Po dłuższej chwili z zamyślenia wyrwało ją nagłe uderzenie wody o skałę. -Dzięki za pomoc-powiedziała. W sumie to fajnie się złożyło przynajmniej mnie nic nie boli. W tej samej chwili do jej głowy wpadło bardzo dobre pytanie. -A jest jeszcze jakieś ryzyko , że to się powtórzy?W sensie jestem zdrowa?
Znów jakby zaschło jej w gardle i zaczęła ponownie pić wodę z rzeki. Nie chciała być nie miła dla Kazoo odwracając się do niego plecami , ale bała się tego co jej się stało , i nawet jeśli widziała w tym jakieś plusy to nie chciała tego przechodzić jeszcze raz. A w dodatku nie jest tu sama i nie wiedziała jakby zareagował Kazoo na ponowne omdlenie.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptyNie Sty 17, 2016 6:21 pm

Basior obserwował, jak wadera zbliża się do koryta rzeki, wyciąga szyję i zaczyna muskać językiem powierzchnię wody, jednocześnie robiąc z niego "łopatkę". Piła tak przez dobre dwie minuty, aż nagle oderwana gałąź porwana prądem rzeki uderzyła o pobliską, do połowy zanurzoną skałę, rozłamując się na pół. Astra zaskoczona aż podskoczyła, próbując namierzyć wzrokiem, co było źródłem niespodziewanego hałasu. Uświadomiwszy się, że był to tylko i wyłącznie kawałek spróchniałego drewna, uniosła głowę i powiedziała:
- Dzięki za pomoc.
Zamilkła, a odpowiedział jej jedynie nieustający szum wody. Kazoo nie potrafił się zdecydować, cóż takiego miałby jej odpowiedzieć, więc po prostu milczał. Ona jednak po chwili zdecydowała się zapytać:
- A jest jeszcze jakieś ryzyko, że to się powtórzy? W sensie jestem zdrowa?
Po tych słowach ponownie się schyliła i zaczęła chłeptać krystalicznie czystą wodę, przez którą można było bez problemu dostrzec dno rzeki, choć nie do końca w takiej formie, jak naprawdę wyglądała. Było to spowodowane dość silnym akurat w tym miejscu prądem rzeki.
- Jeśli nie będziesz dbać o regularne nawodnienie organizmu, to owszem, może się powtórzyć - odpowiedział swoim zwykłym, lekarskim tonem - Powinnaś pić regularniej, bo jak się okazało porcje wody, jakie spożywasz są zdecydowanie niewystarczające. Ignorowanie takich znaków może doprowadzić nawet do śmierci.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Sty 23, 2016 4:37 pm

-Jeśli nie będziesz dbać o regularne nawodnienie organizmu, to owszem, może się powtórzyć. Powinnaś pić regularniej, bo jak się okazało porcje wody, jakie spożywasz są zdecydowanie niewystarczające. Ignorowanie takich znaków może doprowadzić nawet do śmierci.
Zwykle Astra nie lubiła być pouczana i źle reagowała na takiego typu teksty , ale teraz wyjątkowo poczuła , że Kazoo chce jej po prostu pomóc i wzięła sobie jego słowa do serca. Nic nie odpowiedziała , siedziała cicho i tylko parę myśli przeszło przez jej głowę niezrozumiałe , chaotyczne. Chwilę później zamarła w bezruchu.
Otrzepała się żeby wyrwać swoje ciało z odrętwienia , nie chciało się jej już nic robić najchętniej położyła by się i poszła spać , ale to według niej nie było by miłe wobec Kazoo. Może moglibyśmy kontynuować wędrówkę?. Z tą myślą przybyło jej dużo chęci do działania. -Oki czuję się lepiej ... to idziemy? - zapytała jak zwykle z entuzjazmem w głosie. Po czym przeciągnęła się i tylko czekała na odpowiedź towarzysza.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Sty 23, 2016 4:51 pm

Kazoo patrzył, jak Astra otrząsa się, a następnie odwraca w jego stronę i z uśmiechem mówi:
- Oki, czuję się lepiej... to idziemy?
Następnie przeciągnęła się i szeroko otwartymi, błyszczącymi oczami obserwowała towarzysza. Ten tylko chwilę na nią popatrzył, jakby się wahał, co odpowiedzieć lub usiłował prześwietlić ją wzrokiem, aby upewnić się, czy aby na pewno Astra czuje się dobrze. Po chwili skinął głową i na nowo ruszył wzdłuż rzeki, nie spuszczając jej z oczu. Gdzieś w głębi pojawiła się niewyjaśniona troska, jakby z obawy, że wadera za chwilę przewróci się i wpadnie do wody. Truchtała tuż obok niego. Mimowolnie obrócił głowę w stronę rzeki i ujrzeć samego siebie. Ta sama, gruba sierść, te same złotobrązowe ślepia... Nic się nie zmienił od dnia przyjęcia. Może prócz tego, że pewność siebie nieznacznie wzrosła. Na razie jednak nie stało się nic, co mogłoby wywrzeć w jego sposobie bytu nieco więcej.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Liczba postów : 68
Join date : 22/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Sty 23, 2016 6:52 pm

Szli tak długo w ciszy , która dosłownie biła po uszach. Astra co chwile obracała głowę , żeby usłyszeć przynajmniej szum rzeki. Chociaż i on po dłuższej chwili był trochę irytujący i martwy. Cisza to spokój i odpoczynek ... bzdury ! Cisza tylko irytuje , a nie uspokaja , a na pewno nie ma mowy o odpoczynku. W tej chwili irytowała samą siebie. Czuła , że to co robi jest głupie i idiotyczne , ale ta "cisza" to była już dla niej jak przeciwnik który zadaje jej głębokie rany. Była zbyt niecierpliwa i rozdrażniona , żeby się uspokoić , dostała tak zwanego nagłego napadu wściekłości ,które pojawiały się u niej często i z byle powodu. Huuuu ... spokojnie zwariuję przez ciszę? To nienormalne. Fala nerwów przestała napływać do jej głowy , ale nadal panowała ta cisza przez którą Astra traci zmysły. -Może pogadamy ? - zapytała pogodnym tonem , jakby to co działo się w jej głowie nigdy się nie zdarzyło. Przez chwilę zdawało jej się , że powiedziała to za głośno , ale to dlatego , że zatkały się jej uszy. Znów w tej okropniej , denerwującej i brutalnej ciszy czekała na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Kazoo

Kazoo


Liczba postów : 74
Join date : 12/12/2015

Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  EmptySob Sty 23, 2016 7:18 pm

- Może pogadamy? - rzuciła w pewnej chwili wadera. Kazoo odwrócił w jej stronę wzrok.
- Jeśli chcesz, to owszem, możemy porozmawiać. Jednak nie ręczę za to, że jestem raczej niezbyt rozmowny i nie mam za bardzo pomysłu na temat, jaki moglibyśmy podjąć - powiedział, uśmiechając się delikatnie. Nie przeszkadzał mu dialog z drugim wilkiem, lecz doskonale sobie z tego zdawał sprawę, że jest dużo lepszym słuchaczem, niźli rozmówcą. Wolałby trzymać się w cieniu i po prostu słuchać cudzej opowieści, lecz kiedy przychodziło co do czego, a mianowicie otwartej rozmowy wprost, miał małe problemy ze składnymi odpowiedziami. Zwykle potrzebował kilkunastu sekund na wymyślenie czegokolwiek, co miałoby jakikolwiek sens. Nawet jeśli było to zwykłe "tak", "nie" bądź "nie wiem", jego odpowiedzi zwykle nie były spontaniczne. Jednak chciał się w końcu pozbyć tego nawyku i zacząć się zachowywać tak, jak zwykły Kowalski - rozmawiać, ale jednak nie za dużo. Wciąż powoli idąc, oczekiwał na odpowiedź Astry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ujście rzeki  Empty
PisanieTemat: Re: Ujście rzeki    Ujście rzeki  Empty

Powrót do góry Go down
 
Ujście rzeki
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Canavar :: Tereny stada :: Wschód :: Wybrzeża-
Skocz do: